više izvršilaca

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Obavezno radno iskustvo u maloprodaji (prednost iskustvo u maloprodaji nameštaja)
  • Komunikativnost i profesionalan odnos prema kupcima
  • Vozačka dozvola B kategorije (prednost)
  • Poznavanje engleskog jezika (prednost)

Opis radnog mesta:

  • Izlaganje i održavanje robe u maloprodajnom objektu
  • Savetovanje i prodaja robe kupcima
  • Praćenje prodaje i zaliha
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Nudimo:

  • Rad u prijatnoj atmosferi, sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja,
  • sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj,
  • stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima.

Ukoliko smatrate da zadovoljavate uslove konkursa i imate želju da postanete deo našeg uspešnog tima, a pritom ste vredni i odgovorni, molimo Vas da CV pošaljete elektronskim putem. Sve prijave će biti detaljno razmotrene, a biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati na e-mail adresu: konkurs@vitorogpromet.rs

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Prodavac u maloprodaji nameštaja (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola