Mesto zaposlenja: NOVI BANOVCI

OPIS POSLA:

  • Salterski prijem i otprema dokumentacije od i ka vozacima
  • Sortiranje, skeniranje, overa i arhiviranje dokumentacije
  • Davanje naloga manipulativnim radnicima za istovar ili utovar robe
  • Generisanje zapisnika o neslaganju na prijemu/isporuci
  • Evidentiranje reklamacija i sugerisanje operacijama na uočenim problemima
  • Detaljno obezbedjivanje dokumentacije i evidentiranje magacinske knjige za carinsko skladište
  • Saradnja sa prevoznicima, špedicijama oko dokumentacije i arhive
  • Evidentiranje prisutnosti zaposlenih i zadrugara.
  • Upoznavanje zadrugara sa pravilima rada u skladistu, kontroling BZR dokumentacije za zadrugare.
  • Evidentiranje specifikacija uradjenih usluga za fakturisanje klijentima
  • Naplata parkinga vozila na carinskom terminalu

Uslovi za kandidate:

  • potrebna stručna / školska sprema: minimalno SSS,
  • napredno znanje MS Office paketa (Excel npr PIVOT, SUMIFS, VLOOKUP)
  • rad u dnevnim smenama 08-16h, 14-22h

Zaposlenima nudimo:

  • rad u domaćoj kompaniji u Srbiji, dinamičnom okruženju, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja, rad u dinamičnom/ pozitivnom timu.
  • mogucnost dobijanja ugovora na neodredjeno vreme
  • dodatna zarada po radnom učinku,
  • obezbedjen prevoz
  • mogucnost obuke za WMS administratora, asistenta skladištenja

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših skladišnih rezultata, molimo vas da svoju biografiju (CV), pošaljete na e-mail adresu:

zaposlenje@transfera.com

Gradovi
Novi Banovci

Pozicije posla

Referent carinskog skladišta (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola