Mesto rada: Čačak

Opis posla:

  • Prikupljanje i obrada podataka u računovodstvene svrhe
  • Prikupljanje podataka za finansijsku analizu
  • Izrada finansijskih i prodajnih izveštaja
  • Praćenje i kontrola troškova
  • Ostala finansijska operativa

Uslovi:

  • Visoka škola u oblasti ekonomije (Ekonomski fakultet, Fakultet Organizacionih Nauka…)
  • Sklonost matematičkim predmetima i analitici
  • Odgovornost, preciznost, istrajnost, analitičnost, proaktivnost
  • Poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
  • Obavezno poznavanja rada na računaru, primarno – Word i Excel, sekundarno - Power Point...
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Entuzijazam i energičnost
  • Timski duh

Nudimo:

  • Priliku da radite u zdravoj I toploj atmosferi porodične kompanije
  • Radno mesto u jednoj od vodećih modnih kompanija u Srbiji I regionu
  • Odlične mogućnosti daljeg usavršavanja kao i inovativne metode učenja
  • Redovnu i konkurentnu zaradu, kao I stimulacije za ostvarene rezultate

Radnu biografiju poslati na e mail

jasmina.velicic@tiffany.co.rs

do 12. oktobra 2022. godine

Gradovi
Čačak

Pozicije posla

Finansijski analitičar i administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • Finansije
  • Administracija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola