Peskarenje predstavlja proces kojim se korišćenjem abrazivnog materijala, kao što su kvarcni pesak, sačma, korund, čelični opiljci, mlazom pod visokim pritiskom uklanjanja nečistoća i korozije sa željene površine. Ovaj način pripreme metalnih površina nezamenljiv je kod antikorozivne zaštite i najidealniji postupak pripreme površina pre nanošenja zaštitnih premaza.

Opis poslova:

  • Izvodi radove sačmarenja metala tj. delova – pozicija u mašini za sačmarenje. Mehaničko skidanje nečistoća čeličnom sačmom, čišćenje površina pre nanošenja sistema premaza, tehnološki obavlja rad opsluživanja sistema protočne sačmare poštujući proceduru puštanja iste u rad.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena školske spreme odgovarajuće struke (bravarsko mašinske)
  • Sposobnost rada na visini
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima prednost
  • Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. platu
  • Regres
  • Edukacije, kurseve i usavršavanja

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem, ili poštom na dole navedenu adresu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

"TATRAVAGONKA BRATSTVO" DOO

Bikovački put 2, 24000 Subotica

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Pomoćni radnik antikorozivne zaštite - sačmar   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola