Opis poslova:

  • Vrši utvrđivanje statusa kvaliteta proizvoda po tehnološkim fazama njihove izrade – opravke na osnovu ispunjenosti zahteva na kvalitet koji je propisan standardima, uputstvima i overenom tehničkom dokumentacijom fabrike uz primenu planskih metoda kontrole (upoređivanjem, vizuelnim pregledom, merenjem sa etaloniranim merilima i drugim metodama)
  • Vrši nadzor nad poštovanjem sprovođenja propisanog tehnološkog postupka kod izrade - opravke proizvoda ili njegovih sastavnih delova, podsklopova ili sklopova
  • Vrši overu ostvarenog statusa kvaliteta proizvoda utvrđenog sprovedenom kontrolom kao i dokumentovanje istog u planski propisane obrasce
  • Vrši izradu, objedinjavanje i dokumentovanje planski propisane kontrolne dokumentacije koja je nastala kroz proces fazne kontrole proizvoda – proizvodnje

Uslovi:

  • III, IV stepen školske spreme - mašinske struke
  • Može bez iskustva ili minimum 2 godine radnog iskustva u mašinskoj proizvodnji
  • Prednost: posedovanje važećeg sertifikata prema EN ISO 9712 za neku od metoda
  • Ispitivanja bez razaranja (NDT): VT - vizuelna kontrola, MT - magnetna kontrola
  • UT - metoda ispitivanje ultrazvukom

Šta nudimo našim zaposlenima?

  • Redovnu platu
  • 13. platu za savestan i odgovoran rad na godišnjem nivou
  • Stimulacija na mesečnom nivou za uspešnu realizaciju mesečnog plana proizvodnje
  • Mogućnost stalnog školovanja-usavršavanja
  • Regres
  • Putni trošak
  • Topli obrok

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Međufazni kontrolor   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola