Opis poslova:

  • Vrši manevrisanje vagona u krugu fabrike i na železničkoj stanici
  • Obezbeđuje propisano i bezbedno formiranje – rasformiranje kompozicije vagona
  • Vrši pregled vagona u kompoziciji, otklanja odstupanja koja nisu u skladu sa propisima koji omogućuju početak transporta
  • Rukuje skretnicama u cilju obezbeđenja potrebnog koloseka za manevar manevarkom
  • Obezbeđuje propisano i bezbedno upravljanje kompozicijom vagona

Uslovi:

  • Školska sprema: I stepen školske spreme
  • Radno iskustvo: bez ili sa radnim iskustvom
  • Posebni uslovi: vozački ispit B kategorije, potrebno zadovoljenje zdravstvene sposobnosti predviđene Aktom o proceni rizika (prethodni ili periodični lekarski pregled), bez zdravstvenih ograničenja, težak fizički rad, pokretni delovi mašina, buka, atmosferski uticaj

Nudimo:

  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. platu
  • Regres
  • Edukacije, kurseve i usavršavanja

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili poštom na dole navedenu adresu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

"TATRAVAGONKA BRATSTVO" DOO

Bikovački put 2, 24000 Subotica

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Manevrista (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Osnovna škola