Opis poslova:

  • Odgovoran za bezbednosnu pripremu i vožnju krana sa težištem na ličnoj zaštiti i zaštiti svih zaposlenih u odelenju/radnoj jedinici/pogonu, uz obavezu poštovanja propisa bezbednosti i zdravlja na radu. Odgovoran za teret koji podiže/prenosi u odnosu na nosivost krana. Koordinira dogovorenim signalima sa zaposlenima/sa vezačima tereta. Vodi računa o ispravnosti krana i obaveštava nadređenog kada primeti bilo kakav kvar na kranu. Odgovoran je za blagovremeno i kvalitetno izvršavanje dobijenog i poverenog zadatka. Samostalno obavlja sve poslove. Odgovoran je za kvalitet izvedenih poslova.

Uslovi:

  • Školska sprema: II – III stepena stručne spreme,
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina,
  • Posebni uslovi: bez zdravstvenih ograničenja, rad na visini

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem, ili poštom na dole navedenu adresu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

"TATRAVAGONKA BRATSTVO" DOO

Bikovački put 2, 24000 Subotica

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Kranista   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola