Lokacija: Terenski rad u zavisnosti od ugovorenog posla

Odgovornosti i zaduženja:

  • Rukovanje kranom na gradilištima po uputstvima šefa transporta (na gradilištu od šefa/poslovođe gradilšta)
  • Kontrolisanje ispravnosti svih delova krana koji su neophodni za bezbednost rada radnika
  • Vršenje dnevnog, nedeljnog i mesečnog pregleda dizalice, prijavljivanje eventualnih kvarova šefu transporta i otklanjanje manjih kvarova (kontroliše tehničku ispravnost)
  • Poštovanje svih sigurnosnih propisa, mera BZNR i drugih procedura
  • Odgovara za kransku dizalicu koja mu je poverena i dobro poznaje tehničke karakteristike krana kojim rukuje
  • Organizuje i odgovara za organizaciju grupe radnika koja daje signale i znakove rukovaocima krana
  • Odgovara za teret koji se diže, pravilno rukovanje istim i za bezbednost lica koja se nalaze ispod

Kvalifikacije:

  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • Posedovanje potrebne dozvole za upravljanje kranskom dizalicom
  • Odlično poznavanje sigurnosnih procedura
  • Spremnost za rad u smenama

Od Vas očekujemo:

  • Marljivost u celodnevnom obavljanju radnih zadataka
  • Odgovornost u radu
  • Domaćinski odnos prema zaduženoj mašini
  • Spremnost za rad u smenama i na terenu

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja,
  • dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu,
  • rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo našeg tima i ostavrite svoja poslovna očekivanja, prijavite se.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kanidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Bačka Palanka

Pozicije posla

Rukovalac kranskom dizalicom (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana