Lokacija: Bačka Palanka i povremeni terenski rad

Odgovornosti i zaduženja:

  • Rukuje auto dizalicom – vrši prenos građevinskih materijala pri čijem prenosu je potreban rad auto- dizalice;
  • odgovara za auto dizalicu kojom rukuje na gradilištima;
  • odgovara za teret koji se diže, za pravilno prikačavanja i vezivanja terete, za pravilno rukovanje istim;
  • izuzetno poznaje tehničke karakteristike auto- dizalice kojom upravlja, dijagnostikuje kvar I odgovara za pravilnu dijagnostiku, prijavljuje eventualne kvarove šefu gradilišta, a samostalno otklanja manje kvarove (konrolište tehničku ispravnost);
  • Auto-dizalicu prevozi do potrebnog gradilišta uz sve dozvole za kretanje auto dizalice u javnom saobraćaju (dozvole JP Putevi Srbije, ZIG…)
  • Odgovora za sigurno i efikasno podizanje i spuštanje tereta prema uputstvima, kao i z abezbednost lica koja se nalaze ispod autodizalice;
  • poštuje sve sigurnosne propisa, mere BZNR i druge procedure iz ove oblasti.

Kvalifikacije:

  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • Posedovanje potrebne dozvole za upravljanje auto dizalicom
  • Odlično poznavanje sigurnosnih procedura
  • Spremnost za rad u smenama

Od Vas očekujemo:

  • Marljivost u celodnevnom obavljanju radnih zadataka
  • Odgovornost u radu
  • Domaćinski odnos prema zaduženoj mašini
  • Spremnost za rad u smenama i na terenu

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja,
  • dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu,
  • rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija.

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo našeg tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kanidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Bačka Palanka

Pozicije posla

Rukovalac auto-dizalicom (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana