Opis zaduženja:

  • zaštita i priprema podloge, priprema, sečenje i polaganje keramike i drugog materijala, drugi keramičarski radovi i radovi po uputstvima nadređenih.

Uslovi:

  • obavezno radno iskustvo na istim pozicijama od minimum 3 godina,
  • obavezna samostalnost u radu,
  • ozbiljnost i odgovornost,
  • mogućnost timskog rada,
  • profesionalno obavljen posao.

Radi se na terenu na gradilištima u Ljubljani, Sloveniji.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme, sa tendencijom na neodređeno vreme.
  • Izdradu radne i boravišne dozvole.
  • Početna plata 7-10 evra po satu, kasnije moze i vise, zavisno od iskustva i kvaliteta rada.
  • Obezbeđen smestaj o trosku poslodavca.
  • Oprema za rad.
  • Bezbednost i zdravlje na radu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu slati prijavu i svoju radnu biografiju/CV na e-mali:

gregor.jokan@promobile.si

sa obaveznom napomenom u subjectu za koje radno mesto konkurišete.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Keramičari (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Osnovna škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena

do isteka 9 dana