Vidikovac

Opis posla:

  • Rade se predmere i proračuni za sportske ( fiskulturne sale) i učioničke podloge za sve vrste podova
  • Postoji podrška od saradničkih firmi, ali podrazumeva se samostalni rad
  • Očekuje se od kandidata da ima sklonosti u prezentovanju i prodaji podnih obloga u komunikaciji sa starim i novim klijentima

Uslovi:

  • minimum završen VI stepen ( mašinski ili građevinski smer)
  • poznavanje engleskog jezika na nivou komunikacije i pisanja meilova klijentima i saradnicima
  • poznavanje Office paketa
  • poznavanje programa AutoCad

Radno iskustvo: potrebno je radno iskustvo u struci

Radno vreme:

  • I smena: 8h-16h
  • Vikend slobodan ( subota samo po potrebi posla)

Nudimo:

  • Rad u ozbiljnom kolektivu sa višegodišnjim iskustvom
  • Redovna plata - početna: 70.000rsd -80.000rsd+ prijava + markica ( ili novac za gorivo)
  • Mogućnost brzog napredovanja i dobre zarade

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate uslove, kontaktirajte nas:

064-6598-818

011-4250-525

Gradovi
Beograd
Rakovica

Pozicije posla

Product manager   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet