Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Dostava hrane na teritoriji mesta rada
  • Izlaženje na kraj sa rokovima dostave
  • Naplata računa i komunikacija sa klijentima

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Radno iskustvo nije neophodno

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na neodređeno
  • Svi benefiti iz radnog odnosa
  • Mesečnu zaradu od 45 000 rsd + bakšiš
  • Radno vreme u dve smene (09:00-17:00 i 16:00-00:00)
  • Korišćenje službenog vozila – fiat punto
  • Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon:

060 33 13 666

011 26 83 486

Adresa:

Durmitorska 14, Beograd

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozači B kategorije – dostavljači hrane (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola