Opis posla:

  • vozač hladnjače u međunarodnom transportu
  • Komunikacija sa vozačima i dobavljačima,izrada dokumentacije vezano za logistiku

Uslovi rada:

  • SSS-VSS SAOBRAČAJNOG SMERA
  • Obavezno iskustvo rada u medunarodnom transportu na logistici
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru Ms Office paket

Nudi se:

  • Zarada u iznosu od 700 EUR dinarske protivrednosti
  • Prijava radnog odnosa Ugovor o radu na neodredjeno vreme posle probnog rada
  • Redovnost isplate zarade i svi benefiti iz radnog odnosa
  • Radno vreme u 2 smene po 8h

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

mgvdoo@mts.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Niš

Pozicije posla

Vozač za međunarodni transport   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola