Mesto rada: Jastrebarsko - Hrvatska

Opis posla:

  • Upravljanje šumarskim traktorom i prikolicom sa hidrauličnom dizalicom za utovar trupaca (ekipažom)

Uslovi:

  • Radno iskustvo minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudi se:

  • Obezbeđen smeštaj, radni papiri, osiguranje
  • Radno vreme 8h
  • Prijava radnog odnosa
  • Redovna primanja
  • Stručno usavršavanje
  • Oprema za rad
  • Bezbednost na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

posaoprijava11@gmail.com

Bliže informacije na telefon:

00 385 98 365 752

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Upravljač šumarskim traktorom za utovar trupaca   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola