Mesto rada: Zemun, Tošin bunar (kod Lidla-a u okviru Immo centra)

Opis posla:

  • Prodaja i točenje goriva
  • Prodaja ostale robe iz asortimana
  • Prijem robe
  • Održavanje higijene aparata za točenje

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Za Kandidate bez iskustva obezbedjena obuka
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada na kasi

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Radno vreme –turnus 12-24h 24h-48 h
  • Mesečna zarada od 38 000 dinara
  • Zakonom regulisana dodatna naplata za noćne smene, rad praznicima, prekovremeni rad
  • Obuku za rad

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Kontakt telefoni:

060 33 13 666

011 26 83 486

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Blagajnik/Kasir na benziskoj pumpi (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola