Mesto i zemlja rada: Frederica, Danska

Opis posla i profil kandidata:

  • Održavanje higijene poslovnih prostora-kancelarija, škola, bolnica;
  • Pedantnost i preciznost;
  • Organizovanost;
  • Brzina u radu;

Uslovi rada:

  • Posedovanje EU pasoša obavezno;
  • Zbog vrste i težine posla preporučljivo je da se prijavljuju kandidati od 25 do 35god-40godina;
  • Engleski ili nemački jezik, osnovno znanje obavezno;
  • Min SSS;
  • Mogu se prijavljivati i parovi koji poseduju EU dokumenta.

Zaposlenima nudimo:

  • Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu na godinu i po dana;
  • Plaćeni probni rad, mesec dana;
  • Subota, slobodan dan;
  • Neto mesečna zarada 8eur/h
  • min 150h=1.200EUR; 200h=1.600EUR; 250h=2.000eur
  • Stan obezbeđen – trošak za stan i hranu snosi kandidat; (Trošak za stan - okvirno u visini od 200EUR, zavisi od broja osoba u stanu);
  • Prevoz obezbeđen od smeštaja do mesta rada;
  • Oprema za rad;
  • Bezbednost na radu;
  • Status radnika jednak statusu građana zemlje rada;
  • Bonusi na zaradu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adrese:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/126-00-55; 011/2683-486

Gradovi
Danska - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik/ica na održavanju higijene (EU pasoš)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola