Mesto rada: Nemačka

Uslovi rada:

  • Kandidati sa EU pasošem > obavezno
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • KV, VKV
  • Da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen

Opis posla:

  • Radovi se izvode u železarama
  • Sastavljaju se delovi, police, vrše se montaže koje nisu zahtevne

Zaposlenima se nudi:

  • Mesečna početna zarada 8 eur/h sa tendencijom povišenja
  • Smeštaj i prevoz obezbeđen od strane poslodavca – soba ili apartman sa svom neophodnom opremom; (Pridaje se značaju na higijeni)
  • Prijava u Sloveniji, radni staž i osiguranje
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Tretman radnika isti kao i tretman radnika iz zemlje u kojoj se obavlja posao
  • Polazak na rad od septembra 2019.godine

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

info@mrmontaze.si

Biće kontaktirana lica koja ispunjavaju uslove konkursa.

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Monteri stalaža i polica u železari EU dokumenta   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola