Veći broj izvršilaca

Mesto rada: Beograd

Lokacija: Banjica, Vidikovac, centar

Opis posla:

  • Usluživanje kupaca
  • Praćenje zaliha
  • Prijem robe
  • Održavanje čistoće
  • Obrada i priprema mesa

Uslovi:

  • Minimum treći stepen stručne spreme
  • Iskustvo minimum 6 meseci
  • Uverenje da kandidat nije pod istragom i da nije osuđivan

Obezbedjuje se:

  • Plaćeni probni rad
  • Ugovor o radu na određeno nakon probnog rada, sa mogućnošću zaposlenja na neodređeno
  • Zarada od 55000 do 75000 u zavisnosti od stručnosti i radnog iskustva
  • Radno vreme 8 sati u 2 smene

Napomena:

  • Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Za više informacija pozvati poslodavca 011/8440-446 - Tanja ili putem e-mail adrese office@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mesar - majstor   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola