Mesto rada: Nemačka (Pajne kod Hanovera)

Opis posla:

  • Uspostavlja biznis plan restorana
  • Oragnizuje marketing aktivnosti i odnose sa javnošću
  •  Vrši analizu poslovanja i preduzima potrebne mere
  • Gradi odnose sa klijentima,kontroliše ljudske resurse i disciplinu
  • Održava profensionalno i tehničko znanje
  • Uspostavlja i razvija široku mrežu kontakata
  • Vrši analizu tržišta

Uslovi rada:

  • SSS
  • Neophodno posedovanje EU pasoša ili lične karte
  • Napredno znanje nemačkog jezika
  • Neophodno radno iskustvo min. 2 godine

Obezbeđeno je:

  • Početna mesečna zarada od 1800eur
  • Plaćen smeštaj
  • Ugovor o radu
  • Probni rad od 6 meseci sa mogucnoscu stalnog zaposlenja
  • Posao na duži vremenski period
  • Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Zainteresovani kandidati mogu poslati prijavu i CV (radnu biografiju) na mejl adresu:

poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Više informacija na telefone:

060 33 13 666

060 32 999 34

011 26 83 486

Durmitorska 14, Beograd

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Menadžer restorana (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola