Lokacija rada: Zaplanjska 86/G, Beograd

Opis posla:

  • Nega pacijenta (korisnika ustanove) - pomaganje pacijentima sa osnovim stvarima kao što su kupanje, hranjenje, oblačenje i sl.
  • Praćenje zdravstvenog stanja pacijenata i praćenje vitalnih funkcija
  • Pomaganje pacijentima u svakodnevnim aktivnostima
  • Pripremanje, administriranje, beleženje i ordiniranje propisanih lekova i terapije
  • Posmatranje i beleženje stanja pacijenata

Uslovi rada:

  • SSS
  • Minimum 6 meseci radnog iskustva na poslovima medicinske sestre ili negovateljice

Nudi se:

  • Prijava radnog odnosa
  • Radno vreme: turnus (rad u 2 smene – 12 sati dan, 12 sati noć, 2 dana slobodna)
  • Visokokotirajuća zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

011/26 83 486

064 126 00 55

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Medicinska sestra/tehničar i negovatelj/ica   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola