Broj izvršilaca: 2

Beograd, Zemun

Opis posla:

  • Poslovi održavanja higijene u sportskom centru
  • Usisavanje, brisanje površina
  • Čišćenje toaleta, pranje prozora
  • Dezinfekcija površina i predmeta
  • Zamena posteljine, peglanje, sortiranje opreme
  • Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo u održavanju poslovnih prostora
  • Pouzdanost, preciznost, organizovanost

Nudi se:

  • Smenski rad (07-14h i 15-22h), šest dana u nedelji
  • Probni rad - tri meseca, nakon toga ugovor na neodređeno
  • Zarada po dogovoru

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

060 32 999 34

ili na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Higijeničarke/ri   2

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola