Mesto rada: Zemun, Bosanska

Opis poslova:

  • Održavanje higijene poslovnog prostora poslodavca- kancelarija

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudi se:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Početna zarada u visini od 35.000 dinara neto plus troškovi prevoza
  • Svi bonusi I benefiti iz radnog odnosa po Zakonu o radu
  • Puno radno vreme- 40 sati nedeljno (ponedeljak-petak)
  • Radno vreme od 8-16h
  • Vikend je slobodan

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

zaposlenje@partnes-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije:

060 111 29 35

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Higijeničari poslovnih prostorija/kancelarija m/ž   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola