Mesto rada: Cerknica - Slovenija

Primaju se kandidati samo sa EU pasošem ili slovačka pobit

Opis posla:

  • Potražuju se samostalni električari za izvođenje radova u stambenim objektima
  • Instalacije, montiranje i povezivanje alarma, video nadzora, instalacija, interfona

Uslovi rada:

  • Poslodavac obezbeđuje Ugovor o radu i Zdravstveno osiguranje
  • Redovna isplata zarada
  • Mesečna zarada 5eur/h – minimalna zarada u dinarskoj protivvrednosti 130.000 rsd
  • Radno vreme: 8-10h/dnevno
  • Nedelja je slobodna. Ako se radi i nedeljom, satnica se uvećava
  • Uvećanje zarade 0.30 EUR/h za noćni rad
  • Uvećanje zarade 0.30 EUR/h za rad nedeljom ili na dan koji je državni praznik u Sloveniji
  • Obezbeđen novac za troškove ishrane u visini od 4 EUR/dnevno, koji se isplaćuje uz zaradu
  • Obezbeđen smeštaj. Smeštaj je tipa samački hotel; Smeštaj je u potpunosti opremljen pokućstvom i belom tehnikom. Sobe su dvokrevetne
  • Obezbeđen prevoz od smeštaja do posla i sa posla u smeštaj
  • Koordinacija i podrška koordinatora sa znanjem srpskog jezika

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

treba da dostave radnu biografiju – CV; EU PASOŠ OBAVEZAN ili slovačka pobit

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontakt telefon:

064/126 00 55 (Viber)

i fix: 011/26 83 486

ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnost i ozbiljnost u radu.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar majstor instalacija u domaćinstvima SLO   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola