Mesto rada: Novi Beograd - YBC

Opis posla:

  • Davanje pravnih saveta
  • Sastavljanje tužbi, žalbi, molbi
  • Sastavljanje ugovora, testamenata, izjava
  • Tumačenje zakona
  • Praćenje i primena zakonskih i drugih propisa
  • Izrada i tumačenje ugovora obligaciono-pravnog karaktera i komercijalnih ugovora
  • Pravna pomoć u procesu ugovaranja i sporovima povodom ugovora
  • Saradnja sa spoljnim pravnim savetnicima

Neophodni uslovi:

  • VSS – Pravni fakultet
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada u MC Office paketu

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost za dokazivanje i brzo napredovanje, u okruženju koje se brzo razvija i proširuje
  • Stručno usavršavanje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, obavezno da dostave svoju potpunu radnu biografiju (radno iskustvo, obrazovanje) sa fotografijom i Uverenje o diplomiranju. Prijavu mogu proslediti na e-mail adresu:

sekretarica.justitia@gmail.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Diplomirani pravnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
Obrazovanje
  • Fakultet