Lokacija rada: Hrvatska

Opis posla:

  • Popravka i održavanje plovila
  • Popravka i održavanje brodskih pogonskih motora, prenosnika pogona i ostale opreme
  • Održavanje brodskih motora i uređaja
  • Rukovanje sastavima hlađenja, glavnim pogonskim strojevima, brodskim kotlovima i turbinama, uređajima za regulaciju i upravljanje sigurnosnim brodskim uređajima
  • Radno vreme od 08-16h, subote po potrebi

Uslovi za kandidate:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva u području brodogradnje (brodogradilišta, marine, brodski servisi)
  • Rad na jahtama kao brodski mehaničar je prednost
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Osnove engleskog jezika

Poslodavac nudi:

  • Obezbeđen smeštaj
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Ugovor o radu
  • Radna oprema
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Siguran i stabilan posao na duži vremenski period
  • Okvirna mesečna zarada 1200e – 1500e u zavisnosti od radnog iskustva i stručnosti

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

060 32 999 34 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Brodski mehaničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Do popune