Mesto rada: Beograd.

Opis posla:

  • Izrada delova metalskih konstrukcija, obrada limova, metalnih profila i cevi.
  • Izvođenje montažnih radova na gradjevinskim objektima
  • Lepljenje završnih obloga, (keramike, kompakta,alubonda, trespe i kamena)

Uslovi neophodni za rad:

  • Radno iskustvo na ovom ili sličnim poslovima.
  • Visok nivo posvećenosti i odgovornosti.
  • Preciznost i pedantnost.
  • Spretnost i razvijena koordinacija pokreta

Poslodavac obezbeđuje:

  • Stalno zaposljenje i ugovor o radu
  • Redovnu isplatu.
  • Mogućnost brzog napredovanja.
  • Rad u profesionalnom timu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:

064 1260055 ili 060 329 99 34 ili proslediti svoj CV na mejl: info@partners-orka.co.rs ili hr@partners-orka.co.rs

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Bravar/monter   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola