Mesto rada: Velleta, Malta

Restoran se nalazi na glavnom trgu prestonice Malte. Restoran je miks američke i mediteranske kuhinje sa širokim izborom viskija i drugih žestokih pića. U sklopu objekta postoje 3 outleta: Kafeterija, Bistro restoran i Whisky&Lounge bar.

Opis posla:

  • Pravljenje alkoholnih i bezalkoholnih koktela;
  • Služenje pića;
  • Prezentovanje menija gostima;
  • Briga o poštovanju USPH standarda.

Uslovi koji kandidat treba da ispuni:

  • Potrebno je odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Znanje o pićima I bar kulturi;
  • Korišćenje barskih alata;
  • Iskustvo u pravljenju koktela;
  • Poznavanje brendova;
  • Up selling prodaja i 2-3 godine iskustva u lounge barovima sa 4* ili 5*, ili godinu dana rada u baru hotela visoke kategorije ili na kruzeru;
  • Kandidat da nije biti osuđivan niti pod istragom
  • Razvijene komunikacione veštine i profesionalnost
  • Prednost imaju kandidati sa EU pasošem za kandidate koji ne poseduju EU dokumenta izrada radnih dozvola I viza

Poslodavac obezbeđuje:

  • Avio kartu i privremen smeštaj uz refundaciju od zarade
  • Ugovor u trajanju od godinu dana sa opcijom produžetka sa probnim radom od 6 meseci
  • Početnu satnicu od 5 evra + bakšiš u zavisnosti od kandidata i procene njegovog rada. Osigurano je povećanje od 1 evro po satu u toku trajanja ugovora
  • Bezbednost I zdravlje na radu, opremu za rad, lekarski pregled
  • Svaki zaposleni ima minimum 180 radnih sati mesečno

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave- CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitoska 14, Beograd ili proslediti putem elektronske pošte.

E-mail adesa na koju se prosleđuju prijave je:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

Bliže informacije se mogu dobit i na kontakt telefon 011/3611254 ili 064/1260055 (viber) u peridou od 9-16h, svakog radnog dana.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Malta - Svi gradovi

Pozicije posla

Bartender/Mixologist   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola