Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Da osmatra zonu odgovornosti na kupalištu
  • Preduzima preventivne mere radi obezbeđivanja sigurnosti i bezbednosti korisnika kupališta
  • U slučaju potrebe spasava utopljenike i pruža prvu pomoć
  • Da upozori korisnike kupališta koji ne poštuju utvrđena pravila

Kvalifikacije:

  • Najmanje srednje obrazovanje
  • Uverenje o stručnom osposobljavanju za sportsko zvanje spasilac na void prvi, drugi ili treći nivo
  • Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova spasioca na vodi
  • Završena obuka iz pružanja prve pomoći

Nudimo:

  • Stabilan posao uz stimulativnu zaradu
  • Mogućnost za obavljanje spasilačkog posla tokom čitave godine ili samo tokom letnje sezone
  • Mogućnost stručnog osposobljavanja u oblasti spasilaštva na vodi pod benefitnim uslovima
  • Mogućnost profesionalnog razvoja u skladu sa radom i zalaganjem

Prijavu na konkurs možete izvršiti direktnim kontaktom na sledeći telefon:

+381 (60) 3060 295

Prijavu na konkurs možete izvršiti i slanjem biografije na email adresu

aleksandar.milosevic@vemisgroup.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Spasilac na kupalištu   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Sport
Obrazovanje
  • Srednja škola