Nije rad u call centru već u sektoru prodaje poznate firme.

Uslovi i opis posla:

  • Posao podrazumeva pozivanje poslovnih klijenata i sprovođenje prodajnih razgovora i srodnih procedura u radu sa zaposlenima u kompanijama.
  • Potrebne su osobe koje poseduju razvijene komunikacijske veštine, srdačnost i ljubaznost u verbalnoj komunikaciji.
  • Bitno je da ste orijentisani na ostvarivanje ciljeva i uspešnost, kod poziva je bitniji kvalitet od kvantiteta.
  • Radno iskustvo na sličnim pozicijama je prednost, ali ne i uslov.
  • Angažovanje je na duži vremenski period. Radno vreme je od ponedeljka do petka u smeni 8:30-16h.
  • Fiksna dnevnica je 1700 dinara (mesečno 37400,00) plus procenat od prodaje za svaku ostvarenu prodaju;
  • Firma nudi dinamično radno okruženje u mladom ali iskusnom timu; praktičnu obuku u oblasti prodaje i poslovne komunikacije; stabilan posao i dugoročno zaposlenje; napredak u karijeri kroz firmin program karijernog razvoja; light doručak, kafa, osvežavajući napitci u našem ketering prostoru.

Prijava: pošaljite CV na mail promocije@oztragac.com uz naznaku za koji se posao prijavljujete.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent prodaje (m/ž)   10

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena