Opis posla, odgovornost i zaduženje:

    • Dinarska i devizna plaćanja, rad u e-banking sistemu
    • Izrada otpremnica - faktura
    • Rad sa fiskalnom kasom i odgovornost za povereni novac i vrednosti
    • Vođenje robno-materijalne evidencije
    • Saradnja sa knjigovodstvom
    • Rukovanje poslovnom korespondencijom, e-mailovima i telefonskim pozivima
    • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faksa ili slično)
    • Vođenje delovodnika
    • Slanje pošte

    Uslovi:

    • Minimum IV stepen stručne spreme
    • Poželjno radno iskustvo na administrativno-finansijskim poslovima
    • Poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word)
    • Dobro znanje engleskog jezika
    • Komunikativnost, prilagodljivost i dobre organizacione sposobnosti
    • Timska orjentisanost i samostalnost u radu
    • Spremnost na dodatno angažovanje u uslovima povećanog obima posla

    Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard:

    O.Z. Danivizard

    Hala Pionir (u zgradi Hala Aleksandar Nikolić-Ledena dvorana)

    ul. Čarli Čaplina 39

    U periodu od 09 do 17h

    CV slati na email: oz.vizard@yahoo.com

    ili kontaktirati sledeći broj telefona:

    065/6890171

    011/3292676

    061/2974233

    065/4590337

    www.omladinskazadrugadanivizard.co.rs

    Gradovi
    Beograd

    Pozicije posla

    Administrativni radnik (m/ž)   1

    Kategorije
    • Administracija
    Obrazovanje
    • Srednja škola