Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.

Tražimo studente ili nezaposlena lica za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:

Učiteljica / Pedagog

Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Predavanje i praćenje školskog gradiva
  • Izrada domaćih zadataka
  • Priprema za kontrolni

Uslovi rada:Učiteljica / Pedagog ili student sa statusom apsolventa

Radno vreme:

  • Radmo vreme: 9:00 - 16:00
  • Cena rada: 450 RSD/H

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd - Savski venac

Telefonom:

060 6001 655

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Učiteljica / Pedagog   1

Kategorije
  • Obrazovanje
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 4 dana