Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Držanje časovima deci uzrasta od 7 do 10 godina.
  • Časovi se vode po definisanim i pažljivo osmišljenim materijalima.
  • Grupe u kojima se održava nastava su od 3 do 8 polaznika.

Uslovi rada:

  • Studenti Učiteljskog fakulteta, smer za učitelje, pedagogije, defektologije.
  • Predavači prolaze obuku za držanje programa.

Radno vreme:

  • Cena rada: od 750 dinara do 1.100 dinara po radnom satu.
  • Angažovanje je honorarno, broj sati angažovanja na nedeljnom nivou po dogovoru - može biti vikendom i/ili radnim danima.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd - Savski venac

Telefonom:

060/3066-090 i 060/6000-290

063/3252-207

Napomena:

Popuni CV i pošalji na email adresu omladinske i studentske zadruge Bulevar sa naznakom na koji posao se prijavljujete.

bircaninova42@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Predavač u edukativnom centru za decu (7 do 10 godina) m/ž   10

Kategorije
  • Obrazovanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola