Mesto: Beograd

Opis posla:

  • Održavanje radionica polaznicima od V do VIII razreda prema dogovorenom planu i rasporedu.
  • Praćenje i motivisanje razvoja polaznika koordinacija sa menadžmentom škole.
  • Honorarno angažovanje vikendom, broj sati angažovanja po dogovoru.
  • Rad u malim grupama do 8 polaznika.
  • Cena rada: od 750 dinara do 1.100 dinara po radnom satu.

Uslovi rada:

  • Student VIŠER / MATF / ETF / RAF / FON / Mašinski fakultet
  • Predavači prolaze profesionalnu obuku za držanje programa.
  • Dobre pedagoške sposobnosti i smisao za rad sa decom.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Birčaninova 42, Beograd - Savski venac

Telefonom:

060/3066-090 i 060/6000-290

063/3252-207

Napomena:

Popuni CV i pošalji na email adresu omladinske i studentske zadruge Bulevar sa naznakom na koji posao se prijavljujete.

bircaninova42@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Predavač na IT radionicama za polaznike od V do VIII razreda (m/ž)   10

Kategorije
  • Ostalo
  • IT
  • Pedagogija i briga o deci
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 14 dana