Odgovornosti i zaduženja:

  • Komunikacija sa stranim partnerima, dobavljačima i kupcima
  • Kompletna organizacija transporta robe, takođe komunikacija sa eksternim partnerima, prikupljanje najpovoljnijih ponuda, kontinuirano praćenje i usmeravanje
  • Obrada primljenih podataka o pošiljkama
  • Prikupljanje, provera i kompletiranje propratne/carinske dokumentacije
  • Fakturisanje za potrebe uvoza/izvoza
  • Izrada uvoznih kalkulacija i troškova
  • Izrada izveštaja na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou o statusu uvoza/izvoza i troškova
  • Vođenje ostalih administrativnih poslova u okviru sektora po nalogu neposrednog rukovodioca ili direktora
  • Vođenje poslovne korespondencije putem e-maila i telefonskim putem
  • Odgovorna za tačnost podataka i redovnih izveštaja o isporukama
  • Uključena u proces učenja sa starijim i iskusnijim kolegama
  • Ostali administrativni poslovi vezani za svakodnevno finansijsko poslovanje firme: prijem poziva, obrada i priprema narudžbenica i faktura, prijem i obrada reklamacija...

Uslovi:

  • Iskustvo na sličnoj poziciji od minimum 3 godine (administrativni referent za uvoz-izvoz, knjigovodstveni poslovi...)
  • Poželjno više ili visoko stručno obrazovanje (nije obavezno)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika srednji do viši stručni nivo u pisanju i čitanju (ne nužno u govoru)
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje i rad u programu Pantheon i u programu E-faktura (nije obavezno, poželjno)
  • Aktivno poznavanje paketa MS Office (Word, Excel, Power point)
  • Odgovorna, precizna i pouzdana osoba.

Pogodnosti:

  • Stabilna i garantovana mesečna primanja
  • Ugovor o radu i prijava od prvog dana
  • Službeni telefon
  • Vikendi neradni, ponedeljak - petak 8-16h

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za naš tim, molimo Vas da prijavu pošaljete elektronskim putem (zvanje telefonom nije moguce i takve prijave se neće razmatrati).

Biće kontaktirani nakon isteka roka za konkurisanje, samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Administrativni radnik sa iskustvom u poslovima uvoza i izvoza (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola