Opis posla:

  • Obavlja poslove proizvodnje kolača, peciva i ostalih proizvoda;
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica;
  • Odgovoran je za implementaciju i kontrolu primene svih propisanih normativa u radu;
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Glavnog poslastičara;

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine iz oblasti kulinarstva
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima
  • Obezbeđena izrada sanitarne knjizice. Obezbedjena hrana.
  • Obezbeđene radne uniforme.
  • Obezbeđen servis za pranje poslovne i privatne odeće
  • Obezbeđen smestaj u novim smestajnim jedinicama

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Poslastičar - pastry chef (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola