Opis posla:

  • Obavlja poslove proizvodnje kolača, peciva i ostalih proizvoda
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Odgovoran je za implementaciju i kontrolu primene svih propisanih normativa u radu
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Glavnog poslastičara

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju 3- 4 godine
  • U prednosti su poslastičari sa iskustvom (od 5 godina) u pripremi modernih vrsta poslastica
  • Brzina, tačnost i odgovornost
  • Kreativnost, samostalnost i dobra organizacija
  • Poznavanje i pridržavanje dogovorenih postupaka i normativa

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Poslastičar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola