Opis posla

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama asistenta menadžera restorana i Menadžera restorana;
  • Odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Pruža pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • Nadgleda cjelokupnu operaciju usluge gostiju a prema standardima restorana;
  • Periodično pruža obuku konobarima i pomoćnim konobarima;
  • Provjerava čistoću opreme, restorana i svih pomoćnih prostorija, u skladu sa higijenskim standardima;
  • Pruža pomoć u svim drugim oblicima usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu asistenta menadžera restorana i menadžera restorana.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine- ugostiteljskog usmerenja;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim poslovima minimum 3 godine;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poznavanje još jednog stranog jezika je prednost;
  • Komunikativnost, tačnost, pouzdanost, profesionalnost u radu;
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Gradovi
Kopaonik

Pozicije posla

Glavni konobar u Fine Dining restoranu-La Pista (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola