Mjesto rada: Pula

Što Nudimo:

  • Rad kod poslodavca sa Certifikatom Poslodavac Partner (CEP)
  • Pozitivno radno okruženje s najvišim standardima ugostiteljstva
  • Mogućnost osobnog rasta i razvoja
  • Stručno uhodavanje i osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
  • Kvartalni bonus sukladno ostvarenim rezultatima (12% - 20%)
  • Mjesečna neto primanja u iznosu od 800€ + napojnice

Opis posla:

  • Osiguranje jedinstvenog okruženja za naše goste kroz vrhunsku uslugu

Što očekujemo:

  • Kreativnu osobu sa jakim timskim duhom
  • Izražene komunikacijske i interpersonalne vještine
  • Fleksibilnost i spremnost na nove izazove

Tvrtka Major Internacional d.o.o., koja upravlja Luckia Casinima, pripada španjolskoj grupaciji Luckia Gaming Group, koja je s radom započela ranih sedamdesetih i u samo tri desetljeća postala jedna od vodećih tvrtki za igre na sreću u Španjolskoj.

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov i udovoljavate navedenim uvjetima, pošaljite nam svoju ponudu i životopise.

Životopise molimo slati na e-mail adresu

hr@hr.luckia.com

ili na adresu

Major Internacional d.o.o., Zagrebačka avenija 100a, Zagreb.

Molimo obavezno naglasiti za koje radno mjesto se natječete.

Isključivo kandidati pozvani na intervju bit će povratno kontaktirani.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar / Operater u casinu (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola