- u oblasti crne metalurgije-

Lokacija posla: Batajnički drum, Zemun

Kandidati čije prijave će biti uzete u razmatranje treba da poseduju sledeće karakteristike:

Uslovi:

  • Mimimum IV stepen stručne spreme,
  • Ekonomske/trgovačke struke ili tehničke struke,
  • Radno iskustvo nije neophodno,
  • Poznavanje rada na računaru
  • Ljubaznost, snalažljivost

Opis posla:

  • Radi u maloprodajnom objektu, prodaje i naplaćuje prodatu robu potrošaču,
  • Finansijski i materijalno odgovara za rad maloprodajnog objekta,
  • Obavezno daje potrošaču kasa blok i sačinjava nalog za prodaju,
  • Prati potrebe kupaca i o tome izveštava rukovodioca maloprodaje,
  • Po potrebi vrši proveru i tačnost cene i o tome obaveštava poslovodju maloprodaje,
  • Odgovara za ispravnost rada na kasi
  • Sačinjava specifikaciju pazara i sa trakom je predaje rukovodiocu
  • Dužan je da se korektno odnosi prema potrošačima i da se trudi da udovolji njihovim zahtevima,
  • Odgovara za poslove iz svoje nadležnosti,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Poslodavac nudi:

  • Redovnu zaradu
  • Topli obrok
  • Organizovan prevoz
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vaše prijave možete slati na email adresu:

konkurs@jeepcommerce.rs

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Prodavac u maloprodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola