Beograd, Novi Sad, Niš, Loznica, Bačka Topola, Aranđelovac, Kraljevo

Potrebni uslovi:

  • Posedovanje licence 410,401 ili 400
  • Minimum 5 godina radnog iskustva
  • Poznavanje rada u programu AutoCad i MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaduženja:

  • Koordinacija i rukovođenje svim radovima na gradilištu
  • Kontrola kvaliteta izvršenih radova i ugrađenih materijala
  • Izrada dinamičkih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja
  • Vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije, zapisnika, knjiga inspekcije, evidencije prisutnosti radnika
  • Izrada, kontrola i overa, privremenih i okončanih situacija,
  • Organizovanje, praćenje i kontrolisanje rada podizvođača
  • Staranje o primeni mera bezbednosti i zdravlja na radu na gradilištu

Od Vas očekujemo:

  • Odgovornost i sposobnost u planiranju i organizaciji posla
  • Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština
  • Spremnost za rad na terenu

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada iznad tržišnih okvira
  • Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
  • Rad u vodećoj građevinskoj kompaniji u Srbiji
  • Učešće u najatraktivnijim projektima na tržištu
  • Značajna podrška iskusnih inženjera i stručnih rukovodioca timova
  • Rad u pozitivnoj i timskoj atmosferi

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije, kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovost, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje ili neko drugo lično svojstvo.

Napomena:

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Aranđelovac
Beograd
Kraljevo
Loznica
Niš
Bačka Topola
Novi Sad

Pozicije posla

Odgovorni izvođač radova (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola