Beograd

Opis posla:

  • Vođenje magacina alata u Beogradu, naselje Ledine
  • Vođenje evidencije otpreme i dopreme alata sa gradilišta
  • Koordinacija sa gradilištima u vezi dinamike isporuke
  • Periodičan popis i provera stanja alata i mehanizacije na gradilištu
  • Praćenje rokova servisa i registracije vozila
  • Redovna kontrola i servis alata i mehanizacije, nabavka rezervnih delova i materijala

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada u paketu MS Office
  • Organizovanost, tačnost, pedantnost i odgovornost

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

Rok za konkurisanje: 08.05.2024.

Očekujemo Vašu prijavu i biografiju s fotografijom.

Biće kontaktirani samo kandidati koji prođu u naredni krug selekcije.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef magacina alata i mehanizacije (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 8 dana