Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • Instalacija i deinstalacija panel i paraboličnih antena, primopredajničkih jedinica, trasa koaksijalnih i optičkih kablova, kabineta baznih stanica mobilne telefonije i slične telekomunikacione opreme. Rad na visini na objektima poput tipskih telekomunikacionih stubova, silosa i krovova zgrada u urbanim sredinama.

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme tehničke škole
  • Radno iskustvo – minimum dve godine rada na sličnim poslovima
  • Pristanak na rad na terenu van Beograda
  • Spretnost u radu sa mernim instrumentima i alatom

Prednosti:

  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office)
  • Sertifikat o završenoj obuci za rad na visini

Zaposlenje započinje probnim radom. Nakon isteka probnog perioda, radni odnos se zasniva na neodređeno vreme.

Prijave sa biografijom možete poslati elektronskim putem na e-mail adresu: strahinja.tomcic@kbv.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Visinski radnik - Monter telekomunikacione opreme   3

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola