Potreban broj izvršilaca: 1

Mesto rada: Beočin

Opis posla:

  • Unapređenje razvojnog tipa proizvoda,
  • Praćenje i poštovanje dimenzija crteža i traženog kvaliteta proizvoda,
  • Detaljna izrada tehničke dokumentacije i razrada i ispravka postojeće dokumentacije
  • Poštovanje termina plana, zadatih i dogovorenih rokova realizacije projekta,
  • Unapređenje proizvodnih procesa.

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema, poželjno inženjerske ili tehničke stručne struke
  • Poznavanje programa: Solid Works-napredno
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima minimum godinu dana

Zaposlenom nudimo:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Obezbeđen prevoz do firme

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati elektronskim putem na e-mail r.pavkovic@metalniproiuzvodi.rs

Rok za konkurisanje je 18.07.2019.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Zahvaljujemo se na razumevanju.

Gradovi
Beograd
Beočin

Pozicije posla

Inženjer automatizacije   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet