Beograd-Umka

Opis posla:

  • Održavanje mašina i opreme za proizvodnju oftalmoloških sočiva
  • Otklanjanje kvarova i nepravilnosti u radu po pojedinačnim mašinama
  • Zamena delova i vršenje vanrednih popravki u toku proizvodnog procesa
  • Rad redovnih servisa mašina prema prethodno definisanom planu, kao i montaža novih proizvodnih mašina
  • Daje predloge i sugestije u cilju poboljšanja rada mašina i o tome obaveštava šefa tehničkog održavanja
  • Vođenje evidencije o utrošenom materijalu i učestalosti kvarova
  • Servisiranje i održavanje mašinskih i elektrodelova na proizvodnim mašinama

Uslovi za kandidate:

  • SSS elektro grupe zanimanja- automatičar/električar je prednost
  • Poznavanje elemenata pneumatike je prednost
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Poznavanje osnovnog engleskog jezika
  • Motivisanost, samostalnost, prilagodljivost u saradnji sa kolegama
  • Spremnost na smenski rad
  • Radno iskustvo je prednost
  • Samoinicijativnost i predlaganje novih rešenja

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom, perspektivnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu, profesionalne izazove, odgovoran posao
  • Priliku za usavršavanje, napredovanje i primenu novih znanja

CV-i kandidata mogu pristizati na mail adresu:

msorak@grossoptic.rs

Napomena:

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Podaci dobijeni putem poslatog CV-a biće korišćeni isključivo u svrhu samog oglasa

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!

Gradovi
Beograd
Čukarica

Radnik na održavanju mašina i opreme za proizvodnju oftalmoloških sočiva (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola