Beograd-Umka

Opis posla:

  • Postupa po nalogu magacionera
  • Stara se o redu u magacinskom prostoru
  • Prilikom izdavanja robe kontroliše dokumentaciju i podatke sa računarske mreže
  • Priprema robu za izdavanje iz magacina i korektno je pakuje
  • Sprečava pristup neovlašćenim licima u prostorije magacina
  • Proverava stanja u magacinu i vrši izradu periodičnog popisa
  • Obavlja i druge poslove u skladu sa potrebama Odeljenja (istovar, raspakivanje)

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema
  • Odgovornost, urednost, sposobnost i preciznost
  • Radno iskustvo u poslovima magacinskog poslovanja je prednost
  • Pouzdanost i brzina u izvršavanju dnevnih zadataka i obaveza
  • Znanje rada na računaru

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Mogućnost dugoročnog i stabilnog zaposlenja
  • Plaćene prekovremene sate

Napomena:

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Podaci dobijeni putem poslatog CV-a biće korišćeni isključivo u svrhu samog oglasa.

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola