LOKACIJA: KRALJEVO

OPIS POSLA, ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA

  • Definisanje i dodeljivanje tehnoloških postupaka, operacija i zahvata
  • Izrada tehnološke dokumentacije i uputstava potrebnih za izradu i kompletiranje proizvoda
  • Učestvuje u izradi skica i projekata prema kojima tapetari kompletiraju konstrukcije
  • Organizacija nabavke materijala potrebnih za proizvodnju
  • Definisanje tehnoloških vremena za procese tapaciranja
  • Stalna saradnja i koordinacija sa proizvodnjom - priprema
  • Osigurava efikasan i efektivan dizajn uz saradnju sa dizajnerima
  • Praćenje realizacije projekta
  • Stalna obuka i usavršavanje

OBRAZOVANJE I PROFESIONALNE KVALIFIKACIJE

  • Poznavanje repromaterijala za tapaciranje nameštaja
  • Poznavanje CAD/Cam programa (SolidWorks, SolidCAM, AlphaCAM)
  • Fakultet tehnološkog usmerenja ili relevantno radno iskustvo
  • Poznavanje tehnologije obrade drveta
  • Odlično znanje rada na računaru

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs

Kontaktiraćemo samo kandidate, koji odgovaraju zahtevima pozicije.

Zahvaljujemo se na interesovanju!

Gradovi
Kraljevo

Pozicije posla

Tehnolog za tapaciranje   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Poljoprivreda i šumarstvo
Obrazovanje
  • Fakultet