LOKACIJA: BEOGRAD

  • GIR proširuje svoj tim na poziciji Key Account Development Expert. U potrazi smo osobom čija će odgovornost biti kreiranje i održavanje uspešnih i dugoročnih odnosa sa klijentima. S namerom da izgradi i obezbedi strateške saradnje sa klijentima, idealna kandidatkinja/kandidat dobro poznaje GIR ponudu, poseduje kontakte, razume process proizvodnje i prodaje, ističe se u generisanju novih lidova, izgradnji odnosa i zaključivanju poslova. Tražimo elokventnu osobu sa izgrađenim veštinama slušanja i pregovaranja, osećajem za biznis prilike i sposobnošću razumevanja dizajn industrije – od proizvoda, preko svetskih trendova, do uređenja enterijera i arhitekture. Ova pozicija sa sobom nosi odgovornost i zadatak prezentacija, sklapanja biznis ponuda i saradnji, prisustvovanje događajima sa potencijalnim klijentima i učešće na sajmovima. Neophodno je da naš Key Account Development Expert bude pristupačan, profesionalan i dostupan mreži ključnih klijenata. Cilj pozicije je strateško pristupanje mreži i odnosu s kupcima, koje za rezultat ima proširenje i održavanje postojeće baze ključnih klijenata.

OPIS POSLA, ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA:

  • Predstavljanje GIR kompanije pri sklapanju saradnji, prodaje i prezentacije brenda
  • Rad na generisanje novih lidova, prodajnih i strateških saradnji
  • Razvijanje i održavanje dugoročnih odnosa sa potencijalnim i postojećim ključnim klijentima
  • Vođenje tačne, detaljne evidencije i razvijajanje aktivne bazu lidova/klijenata koristeći CRM alate
  • Kreiranje novih kontakata putem telefona ili email-a, organizovanjem prodajnih sastanaka i osmišljavanjem novih i jedinstvenih prodajnih taktika.
  • Detaljno istraživanje tržišta prodaje nameštaja i opremanja enterijera koje prate preporuke novih prodajnih strategija
  • Analitika odnosa sa kupcima, tržišne pozicije i predviđanje budućih potreba klijenata i odgovora GIR-a na iste
  • Poboljšavanje performansi B2B prodaje uspostavljanjem čvrstih odnosa sa klijenatima i sticanjem uvida u njihove potrebe i način poslovanja.
  • Iniciranje pozitivnih promena u politici prodaje i iznošenje preporuka za rast poslovanja.
  • Ispunjavanje nedeljne, mesečne i godišnje prodajne kvote i planiranje prodajnih aktivnosti.
  • Pripremanje izveštaja o progresu tokom meseca, kvaratala i godine. Kreiranje finansijskih analiza i merenje isplativosti prodajnih napora.
  • Prilagođavanje prodajnih tehnika na osnovu postignitih interakcija i rezultata
  • Praćenje i učešće u kreiranju promotivnih sadržaja kompanije, davanje preporuka i inicijativa u marketinškom segmentu
  • Saradnja sa grafičkim dizajnerima i timom s ciljem kreiranja promotivnog materijala za potencijalne kupce
  • Učestvovanje u B2C prodaji, na prezentaciji asortimana u direktnoj komunikaciji sa kupcima u GIR Store-u.
  • Unapređenje rad B2C prodajnog tima, prenošenje znanja prodajnih tehnika, kao i motivacija i analiza prodajnog tima
  • Prepoznavanje biznis prilika i kreiranje razvojnih planova i inicijativa.

OBRAZOVANJE, PERSONALNE I PROFESIONALNE KVALIFIKACIJE:

  • Visoko obrazovanje iz oblasti ekonomije / umetnosti / dizajna / arhitekture / menadžmenta
  • Iskustvo na istim ili sličnim pozicijama u periodu od najmanje 2 godine
  • Poželjna mreža kontakata i iskustva na sličnim projektima ili pozicijama
  • Razumevanje dizajna, arhitekture, marketinga i praćenje trendova u ovim oblastima
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, PowerPoint)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje)
  • Visoko razvijene veštine konstruktivne komunikacije, samoinicijative, organizovanosti.
  • Visoko razvijene veštine pregovaranja, komunikativnost i elokventnost.
  • Poznavanje i korišćenje alata u oblasti analitike finansija, prodajnih i marketinških aktivnosti – izuzetan je plus za kandidate na ovoj poziciji.

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs

Kontaktiraćemo samo kandidate koji odgovaraju zahtevima pozicije.

Zahvaljujemo se na interesovanju!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Key account development expert   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
  • Dizajn
  • Arhitektura
  • Umetnost, kultura i muzika
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Fakultet