ZADUŽENJA:

  • Tehnička podrška klijentima
  • Tehnička podrška komercijali pri održavanje prezentacija i seminara
  • Izrada TDS i MDS za sve proizvode (inoviranje postojećih i prevođenje novih)
  • Praćenje zakonske regulative o prometu hemijskih proizvoda
  • Kontakt sa laboratorijama ino-principala
  • Izrada predloga za uvođenjem novih proizvoda i tehnologija
  • Izrada izveštaja o primeni proizvoda i tehnologija sa tržišta

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Tehnološki / Hemijski fakultet
  • Znanje engleskog jezika i poslovne / tehničke korespodencij
  • Samostalnost, odgovornost i pedantnost u radu
  • Spremnost za neposredno tumačenje svojstva i mogućnosti primene proizvoda u neposrednom kontaktu sa klijentima
  • Poznavanje rada u MS Office okruženju (sa naglaskom na Word, Excel, Internet, Outlook i Power Point)
  • Iskustvo iz područja tehničke hemije u koje spada prodajni asortiman kompanije
  • Inicijativu, kreativnost u rešavanju problema i određivanje prioriteta
  • Radno iskustvo minimalno 5 godina na traženim poslovima

Rezime:

  • Potrebno nam je stručno lice sa iskustvom za rad u sredini koja ceni i nagrađuje kreativnost

Vaše prijave sa biografijom i referencama pošaljite u roku od 30 dana od objave.

E-mail adrese za prijave:

 tehnolog@geachem.com

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni i pozvani na intervju

I KOJI POPUNE DOKUMENT SA UPITNIKOM!

Gradovi
Beograd

Dodatna dokumentacija

   Preselekcioni upitnik 2021-Tehnolog.docx

Pozicije posla

Tehničar/hemičar   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Hemija, fizika i matematika
Obrazovanje
  • Fakultet