Mesto rada:

Krnješevci, Stara Pazova - Logistički centar Milšped doo.

Opis posla:

  • Obavlja poslove protivpožarne zaštite objekta obezbeđenja,
  • Monitoring nad sistemima zaštite od požara na objektima obezbeđenja,
  • Kontroliše primenu mera iz oblasti zaštite od požara na objektu obezbeđenja,

Uslovi:

  • SSS, IV stepen tehničkog obrazovnog profila;
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (Dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-a-mogu se naknadno dostaviti);
  • Ranije iskustvo je poželjno, ali nije obavezno;
  • Da je vredan, odgovoran i komunikativan;
  • Da je kandidat spreman da prihvati stalno stručno usavršavanje i obuku, kao i rad u timu
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite od požara – poželjno,
  • Zdravstvena sposobnost,
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket) - poželjno,
  • Vozačka dozvola B kategorije je poželjna,

Prijavu, CV i kopije sertifikata ili licenci slati elektronskim putem na e-mail adresu:

ivan.bozovic@gbp.rs

– sa naznakom: za konkurs.

Kontakt telefon: 062/803-9922

Gradovi
Stara Pazova

Pozicije posla

Službenik protivpožarne zaštite (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi zaštite na radu
Obrazovanje
  • Srednja škola