Mesto rada: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Komunicira sa kupcima
  • korespodencija sa klijentima, procesuiranje i realizacija naloga
  • korespodencija sa špediterima u zemlji i inostranstvu
  • organizuje međunarodni transport robe
  • organizuje adekvatne isporuke do kupca i vodi računa o isporučenoj robi
  • sarađuje sa menadžerom logistike i odgovornim licem u proizvodnji, vezano za protok vozila (prevoznih sredstava, kamiona, šlepera) koji ulaze u krug fabrike
  • aktivno prati promene i usklađuje interne procedure sa zakonskim izmenama koje se tiču izvoza i uvoza proizvoda
  • po potrebi radi na ostalim administrativnim poslovima
  • postupa u skladu sa politikom kvaliteta i bezbednosti proizvoda
  • postupa u skladu sa zahtevima standarda ISO 9001 i HACCP i propisanim uputstvima poštujući propisana uputstva i procedure
  • obavlja i druge poslove po nalogu Direktora.

Uslovi:

  • Srednja škola;
  • Stepen stručne spreme IV;
  • Radno iskustvo od min. 1 godine na sličnim poslovima;
  • Znanje rada na računaru (MS Office paket, Internet, ostalih softvera potrebnih za svakodnevno poslovanje društva)
  • Znanje engleskog i/ili italijanskog jezika

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Osposobljenost za timski rad
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u smenama.

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Konkurs je otvoren do popunjenja radnog mesta.

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Referent logistike   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola